CCADV-UPG-XH2-240-1
  • CCADV-UPG-XH2-240-1
CCADV-UPG-XH2-240-1
CHF54.5
Tax included
CHF50.4 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
CCADV-UPG-XH2-240-1
16 other products in the same category:
61139
Brand: Infosec
61139
Smart Charger S_24Vdc
CHF109.8 tax incl.
CHF101.6 tax excl.
More 61139
Will be ordered for you
VK0200-AT
Reference: VK0200-AT
Brand: Aten
VK0200-AT
ATEN VK0200, White, RoHS, 5.81" (147.6 mm), 1.91" (48.4 mm), 3.28" (83.2 mm), 6 oz (170 g)