| Bulb technology | LED |
| Cable length | 1.8 m |
| Connecting thread | 1/4 " |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Number of LEDs | 72 |
| Product colour | Black |
| Tripod included | No |
| Input voltage | 5 V |
| Operating current | 2 A |
| Power | 10 W |
| Power source type | USB |
| Brand Name | LogiLink |
| Warranty | 4 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128325897
Brand: DJI
Reference: W129022250
Brand: Silicon Power
Reference: ST3300GU3B
Brand: StarTech.com
Brand: Multibrackets
Reference: W129040353
Brand: Urban Armor Gear
Brand: Integral
check_circle
check_circle