PXK-SMAMO-174
  • PXK-SMAMO-174
PXK-SMAMO-174
SOFT COMP HEL ANT-SMA 174MHz
CHF35.9
Tax included
CHF33.2 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
PXK-SMAMO-174
16 other products in the same category:
LEAP-S3_PRO
Reference: W129162095
Brand: Strong
LEAP-S3_PRO
Hdmi 4K Ultra Hd Android Black
CHF118.3 tax incl.
CHF109.4 tax excl.
More LEAP-S3_PRO
Will be ordered for you
UPL-PORT-W
Brand: Ubiquiti
UPL-PORT-W
CHF187.1 tax incl.
CHF173.1 tax excl.
More UPL-PORT-W
In stock
735445
Reference: 735445
Brand: Intellinet
735445
Intellinet 2m Cat6 S/FTP, 78.7" (2 m), Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Red
CHF13.8 tax incl.
CHF12.8 tax excl.
More 735445
In stock
IGS-1005
Reference: W128188276
Brand: Edimax
IGS-1005
Industrial 5-Port Gigabit Switch
CHF72.6 tax incl.
CHF67.2 tax excl.
More IGS-1005
Last items in stock
Reference: 736824
Brand: Intellinet
Intellinet Cat6A, S/FTP, 3m, 118.1" (3 m), Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Green