MQ-BNC-605
  • MQ-BNC-605
MQ-BNC-605
Portable 1/4w BNC 605MHz
CHF31.8
Tax included
CHF29.4 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
MQ-BNC-605
16 other products in the same category:
T1RFC-18031-12
Reference: 207095
Brand: Ventev
T1RFC-18031-12
*1 FT TWS-195 RPTF - NMRA
CHF76.9 tax incl.
CHF71.1 tax excl.
More T1RFC-18031-12
Will be ordered for you
LGMDM/B-CABLEKIT
Brand: Panorama Antennas
LGMDM/B-CABLEKIT
Complete 5M Cable KIT (5pcs) for your LGMDM-6-60-24-58/LGMDMB-6-60-24-58 Antenna
CHF127.8 tax incl.
CHF118.2 tax excl.
More LGMDM/B-CABLEKIT
TW-CORNERMOUNT
Reference: 234896
Brand: Ventev
TW-CORNERMOUNT
Corner Bracket Mount
CHF161.7 tax incl.
CHF149.6 tax excl.
More TW-CORNERMOUNT
NHI350AM4
Brand: Intel
NHI350AM4
NHI350AM4 microcontroller NHI350AM4, 17 x 17 mm, 5A991, 1 GB/s, 4 W, -10 °C, 55 °C
CHF87.5 tax incl.
CHF80.9 tax excl.
More NHI350AM4
DECO_M4(1-PACK)
Brand: TP-Link
DECO_M4(1-PACK)
AC1200, 2.4+5 GHz, 300+867 Mbps, 2x Gigabit RJ-45, 90.7 x 90.7 x 190 mm, 1-pack