PUG-TNC-458
  • PUG-TNC-458
PUG-TNC-458
PORT UHF 1/2W 3dB 458MHz
CHF52.4
Tax included
CHF48.5 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
PUG-TNC-458
16 other products in the same category:
67671
Brand: Infosec
67671
M5T 30KVA 3-PHASE UPS WITHOUT BATTERY
CHF5,299.2 tax incl.
CHF4,902.1 tax excl.
More 67671
Will be ordered for you
41X6162
Reference: 41X1109
Brand: Lexmark
41X6162
CHF60.3 tax incl.
CHF55.8 tax excl.
More 41X6162
PBE-M5-400
Reference: 11842
Brand: Ubiquiti
PBE-M5-400
PowerBeam M5, antenna 400mm 5GHz 25dBi AirMax CPE