MAR-W24-1-5SP
  • MAR-W24-1-5SP
MAR-W24-1-5SP
WLAN 2.4GHz MICROMAG 1.5m SMA FTTD
CHF34.3
Tax included
CHF31.7 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
MAR-W24-1-5SP
16 other products in the same category:
ACEGH-B
Brand: Panorama Antennas
ACEGH-B
ANTENNA 900MHz 5dB HINGE BLACK
CHF39.8 tax incl.
CHF36.8 tax excl.
More ACEGH-B
Will be ordered for you
318846
Reference: 318846
Brand: Intellinet
318846
Intellinet 318846, 1181.1" (30 m), Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Black
CHF38.5 tax incl.
CHF35.6 tax excl.
More 318846
LVN126097
Brand: Lanview
LVN126097
Wall plate for 2 x keystone. Fits 50x75 mm FUGA outlet, white
CHF12.6 tax incl.
CHF11.7 tax excl.
More LVN126097
In stock
Reference: 319119
Brand: Intellinet
Intellinet 319119, 118.1" (3 m), Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Red
CHF14.7 tax incl.
CHF13.6 tax excl.
More 319119
In stock
Intellinet 739887, 59.1" (1.5 m), Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Green
CHF13.0 tax incl.
CHF12.0 tax excl.
EW-TCX08-3
Brand: Cambium Networks
EW-TCX08-3
OLT, Combo PON, 8 Port, Extended Warranty, 3 Additional Years
CHF1,846.9 tax incl.
CHF1,708.5 tax excl.
More EW-TCX08-3
Reference: W129159724
Intellinet 745130, 39.4" (1 m), Cat6a, F/FTP (FFTP), RJ-45, RJ-45, Gray