ODP433-8F
  • ODP433-8F
ODP433-8F
WALL/MAST MNT.ODP 433MHz 8m BNC PL
CHF94.9
Tax included
CHF87.8 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
ODP433-8F
16 other products in the same category:
UACC-WP-KEYSTONE-V-4P
Reference: UACC-WP-KEYSTONE-V-4P
Brand: Ubiquiti
UACC-WP-KEYSTONE-V-4P
Universal keystone wall plate with paintable cover for a clean, customizable finish. 4P
CHF27.7 tax incl.
CHF25.6 tax excl.
More UACC-WP-KEYSTONE-V-4P
In stock
L57248-001
Brand: HP
L57248-001
Wi-Fi 6 module AX201NGW 2x2 with Bluetooth 5.2
CHF164.7 tax incl.
CHF152.4 tax excl.
More L57248-001
Will be ordered for you
X1128A-R6-RFB
Reference: X1128A-R6-RFB
Brand: NetApp
X1128A-R6-RFB
Card 4GB FC QLE2462 ****
CHF203.3 tax incl.
CHF188.1 tax excl.
More X1128A-R6-RFB
FMC6501TFE01
Reference: FMC650
Brand: Teltonika Networks
FMC6501TFE01
More FMC6501TFE01
VM7604-AT
Brand: Aten
VM7604-AT
ATEN VM7604, Input board, Black, Green, Metal, 10.62 W, 9.37" (238 mm), 13.9" (352 mm)