LPAB-850-24-2SMARV
  • LPAB-850-24-2SMARV
LPAB-850-24-2SMARV
LOW PROFILE ANT 850/2400MHz 2M RV SMAP
CHF35.2
Tax included
CHF32.6 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
LPAB-850-24-2SMARV
16 other products in the same category:
SW_5000P
Brand: Strong
SW_5000P
Sw5000P Network Switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
CHF26.6 tax incl.
CHF24.6 tax excl.
More SW_5000P
In stock
RBK753-100EUS
Brand: Netgear
RBK753-100EUS
NETGEAR Orbi RBK753 AX4200 WiFi 6 Mesh System, White, Internal, Power, 696 m², Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6 (802.11ax)
CHF1,808.0 tax incl.
CHF1,672.5 tax excl.
More RBK753-100EUS
Last items in stock
AFQNT-U2
Brand: Panorama Antennas
AFQNT-U2
ANT SLIM NON-HINGE 1/4W BK450-510MHz
CHF34.8 tax incl.
CHF32.2 tax excl.
More AFQNT-U2
Will be ordered for you
55210
Brand: Lancom Systems
55210
R&S UF-1060-1Y Basic License (1 Year)
CHF7,640.1 tax incl.
CHF7,067.6 tax excl.
More 55210
Brand: Lancom Systems
vFirewall-L - Full License (1 Year)
More 55201
Brand: Intellinet
Intellinet 2m LC/ST, 78.7" (2 m), OM1, LC, ST
CHF16.3 tax incl.
CHF15.1 tax excl.
In stock
Brand: Intellinet
Intellinet 208338, 1920 x 1080 pixels, AV transmitter, 19685" (500 m), HDCP