LPM2W-24-58-5RPSP
  • LPM2W-24-58-5RPSP
LPM2W-24-58-5RPSP
LOW PROF 2x2 2.4/5.0GHz 5m RPSP WHT
CHF90.0
Tax included
CHF83.3 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
LPM2W-24-58-5RPSP
16 other products in the same category:
MD420-5
Brand: Panorama Antennas
MD420-5
Midi-Mag 0dB 410-430MHz 5m CABLE
CHF50.5 tax incl.
CHF46.7 tax excl.
More MD420-5
Will be ordered for you
PWR-XTDR-VNV204
Reference: 553902
Brand: Ventev
PWR-XTDR-VNV204
Access Control Turnstile Barrier
CHF6,443.7 tax incl.
CHF5,960.9 tax excl.
More PWR-XTDR-VNV204
AS-4CR
Brand: Adder
AS-4CR
Secure 4-port Card Reader
CHF540.1 tax incl.
CHF499.6 tax excl.
More AS-4CR
SR7-146
Brand: Panorama Antennas
SR7-146
EF-TETRA ANTENNA ADHESIVE PAD
CHF16.5 tax incl.
CHF15.3 tax excl.
More SR7-146
VIGORAP_1062C
Brand: Draytek
VIGORAP_1062C
6000 Mbit/S White Power Over Ethernet (Poe)
More VIGORAP_1062C
GS-1008E_V2
Brand: Edimax
GS-1008E_V2
8 x RJ-45 10/100/1000Base-T, 16Gbps, 11.9Mpps, 154 x 85 x 26 mm
CHF46.4 tax incl.
CHF42.9 tax excl.
More GS-1008E_V2
In stock
GPL-8000
Brand: Planet
GPL-8000
More GPL-8000
61444
Brand: Infosec
61444
More 61444
ASF-W24
ASF-W24
2.4GHz WLAN ELEMENT FOR GPSK
CHF21.9 tax incl.
CHF20.3 tax excl.
More ASF-W24
Reference: 319119
Brand: Intellinet
Intellinet 319119, 118.1" (3 m), Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Red