LPAMM-7-27-24-58-3
  • LPAMM-7-27-24-58-3
LPAMM-7-27-24-58-3
LO PRO MAG MIMO 2/3/4G+WIFI 3m SP
CHF81.6
Tax included
CHF75.5 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
LPAMM-7-27-24-58-3
16 other products in the same category:
C60UTPXC6XXX1O
Brand: PATCHBOX
C60UTPXC6XXX1O
Plus+ Cat.6 Cassette UTP, Standard 1.7m, Orange
CHF32.8 tax incl.
CHF30.3 tax excl.
More C60UTPXC6XXX1O
Will be ordered for you
RBE773-100EUS
Brand: Netgear
RBE773-100EUS
NETGEAR Orbi 770, White, Internal, Mesh system, 540 m², Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi 7 (802.11be)