HPDPD150-550
  • HPDPD150-550
HPDPD150-550
150W POWER DIVIDER 50-550MHz FME
CHF119.2
Tax included
CHF110.3 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
MPN
HPDPD150-550
16 other products in the same category:
LS200-RF-915M
Brand: Planet
LS200-RF-915M
LS200-RF-915M - IP65 LoRaWAN Refrigerator Temperature and Humidity Sensor
CHF188.9 tax incl.
CHF174.7 tax excl.
More LS200-RF-915M
Will be ordered for you
CD390-3T
Brand: Panorama Antennas
CD390-3T
COAX CLIP TNC 1/2W 380-400 3m TNC
CHF108.5 tax incl.
CHF100.4 tax excl.
More CD390-3T
XGPN-400AXV
Brand: Planet
XGPN-400AXV
More XGPN-400AXV
VM7404-AT
Brand: Aten
VM7404-AT
ATEN VM7404, Input board, Black, Green, Metal, 16 W, 13.9" (352 mm), 9.53" (242 mm)
More VM7404-AT
AVTHB
Brand: Panorama Antennas
AVTHB
ANT HNGE.TAPER 1/4W BK UNCUT
CHF34.1 tax incl.
CHF31.5 tax excl.
More AVTHB
163651
Reference: 163651
Brand: Intellinet
163651
Intellinet 163651, 1U, Black, Silver, 8 AC outlet(s), C13 coupler, IEC320 C14, 78.7" (2 m)