MXCRPSDC1200A0
  • MXCRPSDC1200A0
MXCRPSDC1200A0
CRPS - DC - 1200W total Power, 37v-60v, no power cord
CHF1,789.4
Tax included
CHF1,655.3 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Product Details
New
Specific References
EAN13
MPN
MXCRPSDC1200A0
16 other products in the same category:
J7934-69011-RFB
Reference: J7934-69011
Brand: HP
J7934-69011-RFB
CHF73.2 tax incl.
CHF67.7 tax excl.
More J7934-69011-RFB
Last items in stock
C29F-5B
Brand: Panorama Antennas
C29F-5B
5m CS29 CABLE ASSY FME(f) - BNC(m)
CHF35.5 tax incl.
CHF32.8 tax excl.
More C29F-5B
Will be ordered for you
772211
Brand: Intellinet
772211
Intellinet 772211, USB A, White, 100 - 240 V, 50 - 60, 5 V, 2.1 A