| Material | Plastic |
| Product color | Black |
| Format | C4 |
| Label holder | Yes |
| Number of drawers | 1 drawer(s) |
| Suitable for storing | Paper |
| Width | 9.65" (245 mm) |
| Length | 14.1" (357 mm) |
| Height | 2.32" (59 mm) |
| Weight | 9.52 oz (270 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: W129162374
Brand: MediaRange
Brand: Arctic
Reference: W128925101
Brand: Goodram
Esselte 623553, Plastic, Black, C4, 1 drawer(s), Paper, 9.65" (245 mm)
check_circle
check_circle